default_mobilelogo

Asutav Kogu, Volikogud ja Kolonni juhid

Asutav Kogu 1987.12.13--1987.12.20
Ain Saar
Meelis Ivask
Raul Koppel
Kaja Tullus
Tiina Zukevitsch
Eve Zukevitsch
Enna Raudpuu
Aigar Kuus
Marge Eimre
Kadi Kuus
Jaanus Kruusimaa

I volikogu 1987.12.20--1988.06.01
Ain Saar (juht)
Kadi Kuus
Raivo Paas
Kaja Tullus (juhi asetäitja)
Raul Koppel
Peeter Reeman
Marko Kööbi

II Volikogu 1988.07.08
Ain Saar (juht)
Meelis Ivask (juhi asetäitja)
Heino Pilv
Raul Koppel

III Volikogu 1988.09.14
Ain Saar (kolonel/juht)
Kalju Rohtlaan (I auliikme staatus)
Allar Abel (tagandati Volikogust ja visati Kolonnist välja 88.10.27 otsusega)
Kalmer Vaindlo
Meelis Ivask

IV Volikogu 1988.11.22
Ain Saar (aukolonel)
Kalmer Vaindlo (juht/kolonel)
Andres Markson (asekolonel)
Kaupo Kõllamets
Heino Pilv
Piret Soe


V Volikogu 1989.06.14
Kalmer Vaindlo (juht/kolonel)
Andres Markson (asekolonel)
Ago Undrits
Teet Vaask

VI Volikogu 1992.02.10
Ain Saar (juht/kolonel)
Meelis Ivask
Kalju Tullus
Aavo Savitsch
Heino Pilv

Kolonni juhid/kolonelid
Kolonel, Ain Saar 1987.12.20—1988.08.26; 1988.10.27—1988.11.22; 1991 - 1992
Kolonel, Heino Pilv 1988.08.26 – 1988.09.14
Kolonel, Kalmer Vaindlo 1988.11.22 – 1991